KONTAKTA OSS

Besök oss och vårt showroom

Här kan du se, upptäcka och till och med få testköra utrustning och maskiner som är intressant för din verksamhet. Bara kom förbi på drop in eller ring innan och boka ett möte med en av våra kunniga säljare. Välkommen!

Bureca AB
Flintyxegatan 9
213 76 Malmö

ÖPPETTIDER

Mån‒Fre: 08‒17

KUNDSERVICE

Växel: +46 40 21 09 01
Epost: info@bureca.se

Mukke Alameri
FÖRSÄLJNING

+46 723 86 61 89
+46 406 51 30 91
m.alameri@bureca.se

Usama Sulaiman
FÖRSÄLJNING

+46 700 566 231
+46 40 651 20 01
u.sulaiman@bureca.se

Tommy Sundell
Teknisk Säljare

+46 707 27 22 62
+ 46 40 644 55 77
tommy@bureca.se

Eva Nord
Marknadskoordinator/ Inköpsavdelning

+46 70-7801215
+46 40-6513091
eva@bureca.se

Mohammad Abo Haila
Kyltekniker

+46 790 74 25 14
Mohammad@bureca.se

Adam Mahde
Kyltekniker/ installationschef

+46 707 27 74 76
+46 406 51 30 80
adam.m@bureca.se

Alex Alameri
VD

+46 40 22 05 60
+46707 27 17 19
a.alameri@bureca.se

Abdul Ramdun
Kyltekniker

+46 720 20 88 13
abdul@bureca.se

Adel Faraj
Datatekniker

+46 40 21 09 01
adel@bureca.se

Zaher Ramadan
Tekniker

+46 739 25 05 56
zaher@bureca.se

Red Shaikhly
Lager / logistik

+46 760 95 11 59
red@bureca.se

Abdulasalam Ramadan
Tekniker

+46 700 94 06 49
salam@bureca.se

Majed Hanto
Ekonomiansvarig

+46 40 651 20 02
majed.h@bureca.se