KONTAKTA OSS

Besök oss och vårt showroom

Här kan du se, upptäcka och till och med få testköra utrustning och maskiner som är intressant för din verksamhet. Bara kom förbi på drop in eller ring innan och boka ett möte med en av våra kunniga säljare. Välkommen!

Bureca AB
Flintyxegatan 9
213 76 Malmö

ÖPPETTIDER

Mån‒Fre: 08‒17

KUNDSERVICE

Växel: +46 40 21 09 01
Epost: info@bureca.se

Mukke Alameri
FÖRSÄLJNING

+46 723 86 61 89
+46 406 51 30 91
m.alameri@bureca.se

Usama Sulaiman
FÖRSÄLJNING

+46 700 566 231
+46 40 651 20 01
u.sulaiman@bureca.se

Eva Nord
Marknadskoordinator/ Inköpsavdelning

+46 70-7801215
+46 40-6513091
eva@bureca.se

Adel Faraj
Hemsida Administration

+46 40 21 09 01
adel@bureca.se

Mohammad Abo Haila
Kyltekniker

+46 761 68 36 28
Mohammad@bureca.se

Red Shaikhly
Lager / logistik

+46 760 95 11 59
red@bureca.se

Abdul Ramdun
Kyltekniker

+46 720 20 88 13
abdul@bureca.se

Adam Mahde
Kyltekniker/ installationschef

+46 707 27 74 76
+46 406 51 30 80
adam.m@bureca.se

Zaher Ramadan
Leverans

+46 739 25 05 56
zaher@bureca.se

Majed Hanto
Ekonomiansvarig

+46 40 651 20 02
majed.h@bureca.se

Abdulasalam Ramadan
leverans

+46 700 94 06 49
salam@bureca.se

Alex Alameri
VD

+46 40 22 05 60
+46707 27 17 19
a.alameri@bureca.se